Bonus Kartlara Özel 3 ve 6 Taksit İmkanımız Bulunmaktadır.

+90 532 620 56 53

+90 532 620 56 53

TR
TR
DoğadaKal

Hakkımızda

#dogadakal

Şehrin gürültüsünden uzak, derenin kenarında “doğa”nın keyfini sürmek için...

 

DoğadaKal Bungalov sizi şehir yaşamından uzakta bir yerlere götürüyor. Evlerden, insanlardan, arabalardan uzak konumuyla sizi asla yalnız bırakmayan dere sesine, sabahları “Hadi artık kalkın!” diye bağıran kuşlara hazır mısınız ?

 

Bungalov evlerimiz, fındık bahçesi içerisinde doğaya zarar vermeden dere kenarında kuruldu. Tesisimizde; on üç ev bulunmaktadır. İçerisinde 4-6 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir. “Karadeniz sıcak olur, soğuk olur ama çok yağmurludur.” diye düşünmenize hiç gerek yok. Bütün bungalovlarımızda, nem alma özellikli klimalarımız mevcuttur. Ayrıca kendinizi özel hissettirecek özel havuzuyla sizleri bekliyor.​

 

Bunun yanında tesisimizde; kahvaltılarımızı yaptığımız, akşam yemek yediğimiz, şömine başında anılarımızı paylaştığımız restoranımız bulunmaktadır.  Her akşam dışarıda yanan açık ateşimiz ve salıncaklarımız vardır. DoğadaKal’ın çevresinde rahatça dinlenebileceğiniz, doğayı keşfedebileceğiniz ve çocuklarınızın tamamen doğayla bütünleşebileceği  alanlar ve yürüyüş yolları bulunmaktadır. 

 

Esasen tesisimiz; Karadeniz’in zengin doğası ile dinginliği yaşatan, köy yaşamını gözlemleyebileceğimiz bir ortam sunuyor. Burada İnsanlarla sohbet etmek hoşunuza gidecektir.